Nenechte se ukolébat řečmi

Když si zařizujete bydlení, to se pěkně otáčíte, abyste měli svůj domov dokonalý. Jestliže si zařizujete kancelář, zůstaňte u té preciznosti zařizování také. I když Vaší kanceláří neprojde víc, jak deset lidí ročně, a to se navíc jedná jen o spolupracovníky, jste tam hlavně Vy. A Vy se osm a půl hodiny musíte cítit skvěle. A hlavně nedejte na řeči, že je to jen provizorium, které se změní.

  • Nenechte si shromáždit do svého pracovního prostředí opotřebované doplňky, které již ostatní nepotřebují.
  • Nenechte si nanosit nábytek, který zbyl z ostatních kanceláří.
  • A až se u Vás zastaví elektrikář na revizi rozvodu elektřiny, chtějte kvalitní a nové vypínače a zásuvky.

elektrický proud

Trvejte si na svém, že chcete také nové prostředí, i když nereprezentujete firmu přijímáním zákazníků. Kdybyste se neozvali, firma by na Vás ušetřila a Vaše kancelář by se stala sběrným dvorem bez ladu a skladu. Věřte, že za čas byste ze svého pracovního prostředí neměli dobrý pocit. Dokonce by se mohlo stát, že klesne Vaše pracovní morálka, protože na Vás bude působit neutěšený stav Vaší kanceláře.

  • Představte si, že byste vstupovali do kanceláře, kde by byly umístěny kusy nábytku z rozmanitých druhů dřeva, nebo překližky, do toho kovové kartotéky s rozmanitou barevností. A když půjdete do detailů, i různorodý design vypínačů a zásuvek nebude lahodit oku. Naopak. Dodá místnosti nepěkný vzhled.
  • Představte si ale, že vstoupíte do místnosti, ve které je rozmístěn nábytek s lahodící designovou linkou, a to včetně detailů a doplňků, jako jsou například vypínače a zásuvky v jedné designové řadě. Dokonalost sama! To je úplně jiný stupeň kvality, nemyslíte?

napájecí zdroj

Takže až dojde i na Vaši kancelář, nepodlehněte sladkým firemním řečem, že zatím tyto kusy nábytku budou ve Vaší kanceláři, protože k Vám zákazníci nechodí. Časem se na Vás zapomene. A to současné prozatím se stane slovem navěky.