Intimitu nelze podceňovat

O každý vztah je potřeba pečovat, budovat jej a utužovat. Ať už jde o přátelství, pracovní vztah nebo partnerství, kde toto pravidlo platí dvojnásob. Žádný vztah nevydrží pevný a kvalitní, pokud na něm nebudeme pracovat a utužovat jej. U partnerského vztahu je jedním ze základních stavebních pilířů intimita a sexuální život. Pochopitelně, že tyto oblasti procházejí různými výkyvy a zvlněným vývojem. Zatímco na počátku vztahu se hormony a chemie starají o neutuchající gejzír vášně, postupem času se může do vztahu začít přikrádat jakési zevšednění či další překážky jako je únava, stres, péče o miminko a v neposlední řadě také zdravotní komplikace.

Během těchto náročnějších období je potřeba zvýšeného úsilí, aby se intimita ve vztahu zachovala a nenarušila. Protože právě zkřehnutí či zamrznutí sexuálního života a intimností mezi partnery může stát za výraznou partnerskou krizí či rozchodem. Ať už se ve vztahu objeví jakákoliv překážka či komplikace v intimní oblasti, je potřeba se pokusit jí co nejdřív odstranit nebo alespoň nějakým způsobem zmírnit https://www.pneumatiky.cz/info/michelin-pneumatiky-do-jakychkoliv-zimnich-podminek.html Přičemž jako nejdůležitější se při řešení jakýchkoliv zádrhelů jeví komunikace a upřímnost. Je vždy nutné o svých problémech se svým protějškem hovořit, svěřit se a společně hledat pro oba uspokojivé kompromisy a řešení.

Intimita muž žena

Se zvyšujícím se věkem mohou ženy i muže potrápit v sexuální oblasti především zdravotní problémy. U žen může jít především o hormonální bouři a změny v následku klimakteria, u mužů se jedná především o poruchu erekce. Pochopitelně, že nikomu není příjemné o podobných problémech mluvit a muži se za svou případnou sexuální dysfunkci stydí. Ovšem je důležité si uvědomit, že nejde o ojedinělý jev a především, že existuje mnoho možností, jak situaci lépe zvládat a řešit.

Viagra talbety

Jde zejména o farmaceutická řešení v podobě pilulek – dobře známé viagry. Tuto povzbuzující pilulku může pánovi předepsat jeho ošetřující lékař, ale samozřejmě lze koupit viagru i bez lékařského předpisu. Ve volném prodeji je v nabídce celá řada těchto pilulek, ovšem je třeba mít na paměti, že medikamenty bez předpisu mohou mít poněkud nižší účinky. Ať se však muž v rozhodně jakkoliv – pořídit si viagru na základě konzultace s lékařem, nebo si koupí viagru volně prodejnou – jedná se o krok velmi zodpovědný a rozhodně není, proč se stydět. Naopak tím muž ukazuje, že mu záleží nejen na sobě, ale i své partnerce a jejich vzájemném vztahu. A to se cení!