Plátěné tašky s vlastním potiskem

V dnešní době je svět zamořený plastovými taškami, propiskami, žetony do vozíků v supermarketu a spoustou dalších zbytečných věcí, které může člověk jakožto zákazník dostat jako pozornost k nákupu, za nějakou spolupráci, nebo službu. Bohužel většinou se jedná o předměty, které vlastně nepotřebujeme, takže se nám buď válí doma, nebo je vyhodíme. Nebo je dále věnujeme někomu, kdo je také nepotřebuje. Reklamní igelitky sice můžeme použít několikrát třeba na nákup, nebo v nich odnést plastový tříděný odpad, ale přiznejme si, že to není úplně důstojná propagace značky. Potisk se brzy ošoupe, taška se celkově trhá, a nevíme, zda se úplně protrhne cestou z obchodu domů, nebo až pár schodů před bytem.

Spousta barev

Přitom taková bavlněná taška přes rameno má spoustu rovného prostoru, na kterou můžeme nechat natisknout jak logo firmy, které díky této ploše dobře vynikne, tak i něco hezkého nebo pozitivního, co bude člověka těšit, motivovat k úsměvu, a bude tašku rád nosit. Ovšem i taška může být použita i jinak než jen jako taška. Může být bílá, nebo jakkoli jinak barevná. Plátno nezatěžuje životní prostředí, takže je vhodným dárkem i pro ekologicky smýšlející zákazníky. A tím vším lze propagovat naši firmu, protože plátěná taška s vlastním potiskem Promodarky nebo bavlněná taška se dá nosit opakovaně, můžeme ji vyprat, a nosit zas. Potisk na této tašce je odolný. Na rozdíl od igelitky se v ní nic nezapaří, takže není problém ji složit do kapsy, když jdeme na houby a nejsme si jisti zda něco najdeme.

Taška jako květináč

Plátěná taška může mít mnoho podob: do ruky, přes rameno, skládací s pouzdrem, nebo je pouzdro přímo součástí tašky, tedy nemáte šanci ho ztratit. A nezapomeňme na tu nejdůležitější výhodu, a tou je bezpečnost – v plátěné tašce se vám neudusí dítě, když si ji dá pro něčí pobavení na chvíli na hlavu.