Skříň, která vás překvapí

Ať už se stěhujete do nového bytu, domu nebo zařizujete jiné obytné prostory, je třeba myslet na uložení věcí. Zdaleka se nejedná jen o oblečení a boty, pro které by většinou stačila klasická skříň. Existuje ale mnoho dalšího, co potřebujeme schovat nebo jinak uložit, a i pro takové věci jsou zapotřebí police, háčky, zásuvky a další.

Celistvé řešení

V dnešní době je moderní spojit například vestavěnou skříň s odpočinkovou zónou v ložnici či pracovně, jednoduše a elegantně tak schováte oblečení, boty i nějaké další, například sezónní věc – k tomu můžete mít zakomponovaný sedák, klidně třeba u okna, kde budete číst oblíbené knihy a časopisy nebo odtud můžete třeba telefonovat. Možností je skutečně mnoho. Další oblíbenou možností, kde se využije skříň na míru, je samostatná šatna. Často vedle ložnice, nebo na chodbě samostatná místnost, do které na míru vyrobíme těla skříní a bude záležet na vás, zdali budete chtít také dveře nebo jestli máte raději otevřený prostor. Podle typu místnosti se mohou dodělat také různé šatní tyče, ať už klasické, sklápěcí nebo například v podobě žebříku. Někdo si rád nechá vyrobit i stojany na boty či nejrůznější police, do kterých se schovají i sezónní věci. Další možností je určitě vestavba do chodby, kdy často takové řešení umožní zjemnit celý prostor. Někdo má obavy, že by se místo zmenšilo či potemnilo, ovšem při správné volbě barvy a materiálu, můžete být sami překvapeni.

Otevřená šatna

Abyste věděli, do čeho jdete, po zaměření vytvoříme také 3D model, který bude součástí cenové nabídky. Při společné schůzce můžeme vymyslet potřebné úpravy, měnit barvy, vyzkoušet náhled jiného materiálu nebo zkusit například prosklené dveře s nějakým motivem. V naší nabídce najdete na tisíce motivů, ze kterých lze volit a na skříni můžete mít i svůj vlastní motiv, například oblíbenou fotografii z dovolené.