Úniková hra Kutná Hora

Jestli jste si všimli, tak únikové hry https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-kutna-hora/ se těší opravdu velké popularitě. Je to mnohem zajímavější, než sedět doma u televize či u počítače a hrát hry, ve virtuálním světě, když můžete být součástí takové skvělé hry i vy, jako vaše osobnost a Vaši kamarádi. Proč to nezkusit? Je to něco, co vás absolutně dostane a bude vás to bavit. Takové hry vás dokážou pohltit a vy si užijete celkovou jejich atmosféru. Budete se rádi vracet a budete tohle zkoušet. Můžete z toho udělat i třeba celorepublikovou hru, kdy budete s kamarády či s rodinou jezdit po různých únikových hrách, které jsou zde v republice a bude to zkoušet, za jak dlouho odhalíte záhadu a otevřete dveře a dostanete se ven z místnosti, což je vlastně podstata téhle hry.

truhla

V každém konkrétním městě, mají jinou únikovou hru, která je typická originální a má své dané téma. Tyhle hry vás rozhodně nemohu nechat chladnými, protože je pro ně potřeba určitá část kuráže, logika a hlavně i postřeh, protože dávat si věci do souvislostí a spojitosti, je podstatou tohle celé hry a bez toho to nejde.

ztracené místo

Adrenalin

Tahle hra je rozhodně pro ty, kteří nejsou nudní. Máte rádi, když se vám zvedne hladina adrenalinu v žilách a vy musíte něco zvládnout a je k tomu potřeba nutná dávka kuráže? Tohle je skvělá hra, kdy se vám stoprocentně zvedne adrenalin a budete to brát vážně, protože ta atmosféra hry, hudba, a všechno okolo, vás opravdu dostanou a bude se vám to moc líbit. Musíte si to zkusit, abyste věděli, co se pod tím vším skrývá. Cena celé hry závisí na tom, kolik vás bude hrát. Když pojedete v pěti lidech, tak zaplatíte za celkovou hru 15 stovek, ve třech lidech tak 12 stovek když ve dvou tak tisícovku a když ve čtyřech tak 1400 Kč. Je nutné si vybrat hotovost, protože karty nebereme. Dodejte si odvahu a minimálně to zkuste. Stojí to za vaši investici.