Hry v našem dětství

Pokud už nepatříte mezi takzvané „puberťáky“, kteří hráli hry na počítači přes různé webové stránky, které nás teď přivádí do rozpaků z nostalgie. Tak to jste tu správně. Ráda bych se zaměřila na hry, které jsme jako dříve hráli a dokázali jsme u toho sedět několik hodin.

web

A) Destroy your PC

Určitě si někteří z vás pamatují hru, kde jste mlátili do počítače a mohli jste se uklikat, než jste ten počítač rozbili. Za mě to bylo jednoduchá, ale vtipná hra. Hold v jednoduchosti je krása.

B) Grow Island a Grow Cube

Pokud tohle neznáte, tak to vůbec netuším, co zde děláte. Tyto dvě hry byly na podobný způsob. Měli jste mnoho věcí na použití a mohli jste je použít v jakémkoliv pořadí. Šlo o to, abyste to ale použili ve správném pořadí a dosáhli tak 100 % úspěchu. Vlastně jste měli na starost osud postaviček. Záleželo tedy jen na vás, jestli se jim na ostrově bude líbit či nikoliv.

C) Zákony schválnosti

Tato hra má několik dílů. Hlavní postavou je muž, který se snaží všemožnými způsoby a neplechami zkazit nějakou událost. Hráli jsme to pořád dokola, abychom našli všemožné pasti. Byla to opravdu neskutečné dlouhá hra, než jste dokázali najít veškeré schválnosti.

web

D) Kindergarten

Nevím jak ostatní dívky, ale já jsem milovala hru Kindergarten. Už z názvu vyplívá, že šlo o hlídání dětí (taková škola). Měli jste na starost několik dětí a těm jste vždy museli vyhovět. Některé dítě chtělo pít, jiné se vykoupat, jiné si hrát a jiné například spát. Občas to bylo náročné stíhat, ale byla to skvělá hra.
 

E) Golden miner

Pamatujete si starého muže, který jezdil na vozíku v dolech a sbírali jste s ním kameny a zlato? Museli jste za určitý čas nasbírat určité množství peněz a pak jste si mohli koupit i nějaká vylepšení. Hráli jste tuto hru?

Jaké hry vás napadnou při takové nostalgii? Určitě se pochlubte a zavzpomínejte s ostatními.