Máme pro Vás široký výběr doplňků a součástí

I když svým dětem pořídíte na zahradu opravdu kvalitní značkovou certifikovanou trampolínu, tak se může stát, že se v průběhu let některá její část poškodí a je potřeba ji nahradit novou. Není nutné přece kupovat celý nový produkt, pokud potřebujete vyměnit jen potrhanou síť nebo některou z pružin. K tomu Vám poslouží naše oddělení náhradních dílů na trampolíny.

Námi nabízené náhradní díly na trampolínu jsou kvalitní a spolehlivé produkty, které odpovídají všem modelům námi nabízených produktů. V naší široké nabídce najdete kromě pružin třeba také kryty pružin, skákací plochy či žebříky. Nikdy nevíte, co Vaše děti vyvedou při svých hrách a tak se může opravdu poškodit cokoliv.

trampolína, skok, chlapec

Pokud jste například koupili model jen s plastovými schůdky, tak je jasné, že nebudou mít takovou životnost jako kovové a popraskají nebo se rozlámou. U nás si pak můžete pořídit kvalitní celokovové žebříky, které Vám vydrží. Jak již bylo řečeno, tak i ochranná síť se může potrhat, pokud se na ni děti nějak zavěšují a podobně a také ochranný límec nevydrží úplně všechno. Takže i tyto doplňky u nás můžete pořídit znovu, aniž byste museli pořizovat celou novou trampolínu.

Kromě náhradních dílů pro Vás také máme připraveny doplňky, jako je například krycí plachta, která Vám pomůže ochránit Vaši skákací atrakci v době, kdy ji nevyužíváte. Také se Vám jistě budou hodit kotvící sady, díky kterým můžete tuto zábavu Vašich dětí ještě lépe připevnit k zemi a tím ještě více zajistit jejich bezpečí.
Jak tedy vidíte, najdete u nás všechno potřebné na jednom místě. Také si prohlédněte zbytek naší rozmanité nabídky. Jistě Vás potěší i naše nabídky kvalitních dřevěných dětských pískovišť či třeba sedacích vaků a pytlů.

zahrada, skok, trampolína, dítě