Nebankovní hypotéky a úvěry

zlaté mince

Tyto možnosti se často označují jako úvěry bez registrů nebo také pod názvem americká hypotéka. V dnešní době už nemusíte pro peníze chodit jenom do banky. Existují i nebankovní možnosti, které jsou stejně solidní jako banky, máte zde také nízký úrok a často ještě mnohem lepší podmínky, protože nebankovní systém je nastavený trochu jiným způsobem. Podíváme se nyní na výhody těchto produktů, které si může sjednat naprosto kdokoliv, kdo má nad 18 let věku.

Co to vlastně znamená?

Abychom si to lépe vysvětlili, řekneme si nyní pár příkladů, co musíte nebo nemusíte plnit, a jak se tento finanční produkt vlastně chová:

a) Nebankovní hypotéky a úvěry se sjednávají na dobu dlouhých až 30 let.
b) Tento produkt nevyžaduje nahlížení do registrů, které se v tomto případě neprovádí.
c) Žádné příjmy neprokazujete, nemusíte dokazovat svou výši platu, ani zajišťovat, že nějaké příjmy vůbec máte, nic z toho se toho netýká.
d) Splátky jsou nízké, podobně jako je tomu v běžných bankách.
e) Poskytnutá půjčka může být schválená už do 24 hodin!
f) Peníze jsou vhodné k vyplacení exekucí, nebo jiných finančních závazků a vašich dluhů. Týkat se to také může zástavby nebo konsolidace půjček.
g) Peníze můžete použít za jakýmkoliv jiným účelem. Můžete je použít na stavbu domu, rekonstrukci, pořízení nutného vybavení bytu, koupení automobilu, odletět na krásou dovolenou. To je jenom pár příkladů, jak peníze můžete využít.
h) Finanční prostředky nejsou na nic vázané. Nebudete poskytovat faktury ani doklad, nic z toho!
i) Jsme schopni vám vyřídit zpětný leasing nemovitost nebo leasing na koupi nemovitosti.
j) Veškeré služby jsou bez poplatků. Rozhodně předem nic neplatíte. Nebudeme z vás už dopředu vysávat peníze!
k) Nejnižší splátky v České Republice!

Tyto půjčky jsou samozřejmě pro lidi, kteří mají nějakou nemovitost ve svém vlastnictví. Nebo pro ty, kteří mohou ručit majetkem třetí osoby, která jej má ve vlastnictví. Ručíte jako u běžné hypotéky touto nemovitostí.

platební karta zelená