Maminky v zimní módě mohou vypadat skvěle

Vydat se s dětmi do zimního počasí není jen tak. Nezbytnou součástí takové obyčejné odpolední procházky je hřejivé a teplé oblečení a to nejenom u ratolestí, nýbrž i u maminek. Rodičovství celkově a především role maminky, to znamená velkou zodpovědnost, ale i při tom všem pobíhání kolem dětí a péči o domácnost, se dá vypadat krásně a stylově. Mateřské povinnosti přece neznamenají jen sedět doma či na dětském hřišti a přebalovat.
procházka v zimě
Maminky se dokážou poprat s chmurným zimním počasím, obléci děti i sebe. Při tlačení kočárku v náročném chladném období může i novopečená máma vypadat stylově a krásně. Ovšem, co lahodí jednomu oku, druhému ne. Přesto se většina maminek v jednom shodne. Jsou i přes svoji významnou funkci půvabné. Pokud zvolí sportovnější módu, většinou vedou pastelové barvy do růžova, protože působí více žensky. Pletené doplňky by měly být v tmavší barvě, aby vynikly.
Nejčastějším kouskem oblečení na zimní procházky je stále oblíbená kvalitní prošívaná bunda a také klasický kabát, který snoubí dokonalost s elegancí. Mezi barvami vedou odstíny hnědé a hořčicové nebo populární tmavě žlutá. Některé mámy ladí do takové barvy, mimo jednoduchých úzkých modrých legín nebo džínových kalhot i boty, a to většinou kotníkové šněrovací polokozačky i obyčejné válenky, jiné nechávají vyniknout černou barvu. Odstíny hořčice sluší každé ženě bez rozdílu barvy vlasů, takže rozzáří všechny chmurné dny.
Již několik zimních sezon vedou barvy v metalických odstínech stříbrné a černé. Proč? Klasický černý kabát totiž nikdy nevyjde z módy a tak kombinování s jinými stylovými kousky je stále oblíbené a jednoduché. Luxusně vypadají prvky s kožíškem, například objemná kapuce, to vše doplněno válenkami.
zimní oblečení
Osobitější styl maminek je v módním světě nepřehlédnutelný. Vítězný look zeleného kabátu, modrých legín a sportovní obuvi naznačuje, že i přes roli matky může žena nosit své oblíbené kousky z šatníku. Vzorované doplňky jako jsou kostkované šátky nebo šály skvěle podtrhnou styl. Mámy jsou tak elegantní v každém počasí. Ve velkých městech se snaží udržet tempo s dokonalostí společnosti a vedou si vcelku dobře. Celý outfit klasického kabátu s koženými kozačkami doplněn o slušnou malou kabelku tak pozvedne postavení ženy ještě výš.