Americká nebankovní hypotéka VIP

Potřebujete půjčit peníze na hypotéku, ale z nějakého důvodu Vám je banka odmítá zprostředkovat? Nevadí, půjčte si americkou nebankovní hypotéku! Bohatě postačí zadat bezplatně a nezávazně požadovanou výši úvěru a kontaktní informace do on-line formuláře. Následně po posouzení žádosti Vám přijde vyhodnocení. Prakticky za Vás poté naše hypotéky vyřeší nízký úrok, hypotéku s tolerancí příjmů a registrů (úrok 6,9% ročně), hypotéku (úrok 4% ročně) s fixací úrokové sazby. Čemu se však nevyhnete je ručení nemovitostí, nicméně na splacení máte 30 let (s možností předběžného doplacení).

podepsání smlouvy

Jediné co je potřeba mít v pořádku k získání hypotéky s úrokem od 4 % ročně, je bankovní registr, což je možné i díky našim stránkám zdarma prověřit. Měli jste v minulosti opožděné platby, exekuce z mimo bankovního sektoru či dluhy na sociálním a zdravotním? Nevadí, to vše je tolerováno. V případě špatného bankovního registru se nemusíte ničeho bát, postačí nalézt dospělého spolužadatele (otec, kolega, matka, kamarád/ka, sestra, zkrátka kdokoli) s čistým registrem.

V případě nesplnění předchozích podmínek si nemusíte lámat hlavu, hypotéku dostanete, avšak bude s úvěrem 6,9 % ročně. Co je na společnosti nebankovních hypoték opravdovou výhodou, je to, že pokud získáte úvěr 6,9 % ročně a v průběhu splácení se bankovní registr vymaže (3 měsíce až 4 roky), nabízí se refinancování.

hypotéka

Nakonec shrnutí podmínek a výhod získání americké nebankovní hypotéky: důležité je vyplatit veškeré původní závazky (půjčky, dluhy, exekuce), získáte až 70 % ceny nemovitosti, bez poplatku lze hypotéku splatit předem, půjčka je možná až na 30 let, předem je možné využít kalkulačku americké nebankovní hypotéky a nikdy se nic neplatí předem. V případě využití kalkulačky americké hypotéky je nutné zaslat 10 fotografií nemovitosti, na základě čehož se vypočítá výše úvěru, poplatky související s úvěrem, celková splatná částka, počet splátek, měsíční splátka, pevná úroková sazba s předpokladem okamžitého a jednorázového čerpání úvěru.