Vyhněte se dopravním nehodám

Stále mnoho vážných dopravních nehod má velice banální příčinu, a tou je, že se řidič automobilu namísto plného soustředění na jízdu věnuje telefonování. I když v tomto případě pouze o samotný hovor nejde, jedná se především o to, že i přes zákaz stále mnoho řidičů při řízení automobilu používá jednu ruku k telefonování ze svého mobilního telefonu. Při řízení automobilu ovšem může nastat celá řada situací, kdy vám ta jedna ruka, ve které držíte telefon, bude v kritické situaci zoufale chybět.
noční město
A rozhodně nebudete mít tolik času, abyste telefon položili a plně se věnovali řízení. A všichni víme, že stačí zlomek sekundy, který vám a těm okolo změní život, a posléze už to nikdo nespraví. Takže pokud nechcete skončit ve vězení anebo ještě hůře usínat každý den s myšlenkou na to, že jste svou neopatrností zabili člověka, naučte se mobilní telefon při řízení automobilu používat bezpečným způsobem, je to velice snadné.
přechod a mobil

A neriskujte pád svého mobilu z palubní desky

Vlastně je až zarážející, jak málo stačí k tomu, aby se nic nestalo, abyste se mohli plně věnovat řízení oběma rukama, které k tomu potřebujete. Stačí, když si do svého automobilu pořídíte praktický držák na mobilní telefon , a je po starostech. Před jízdou do tohoto držáku svůj mobil umístíte a dále už se nemusíte ničím zabývat. Pokud vám někdo v průběhu jízdy ve voze zavolá, jednoduchým pohybem ruky hovor přijmete a budete telefonovat v režimu handsfree.
mobil a žen v autě
Obě ruce tak zůstanou na svých pravých místech a vy můžete být ve spojení, s kým jen chce. A na svém místě zůstane také váš mobilní telefon. Díky praktickému držáku na mobilní telefon do auta se vám už nikdy nestane, že by váš mobil spadnul z palubní desky a přitom se poškodil. Díky držáku na mobil do auta zůstanou váš mobil i vaše ruce na svém místě.